Serwis klimatyzacji Legionowo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • nowyexcrow
    Classic
    • 2011
    • 2

    Serwis klimatyzacji Legionowo

    Ok, pierwsza strona uaktualniona:


    Czwartkowy Spontan godz. 19:00 >>Restauracja Radosz<<
  • piori
    Ambiente
    • 2010
    • 116

    #2
    Serwis klimatyzacji Legionowo

    Witam,
    Poszukuję sprawdzonego i nie za drogiego warsztatu aby zrobić serwis klimatyzacji i ewentualnie zerknąć czy nic złego się z nią nie dzieje, bo ostatnio jakby głośniej trochę pracuje...
    Fajnie jakby był w okolicach Legionowa lub Nowego Dworu Mazowieckiego.

    Poszukałem trochę w googlach i na szybko znalazłem w Legionowie ArtMot ( http://www.warsztat-skoda.pl/ ) oraz JL Auto ( http://www.lebioda.eu/ ), może ktoś ma opinie na ich temat albo poleci jakiś inny?

    Pozdrawiam.

    Komentarz

    • mikolaj
      Rider
      S_OCP Member
      • 2006
      • 366
      • Octavia II (1Z3)
      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      piori, sprawdź opinie na temat Opo-klima w Legionowie, wystawiają zniżki na portalach zniżkowych więc niedrogo będziesz mógł zrobić u nich.

      Komentarz

      • piori
        Ambiente
        • 2010
        • 116

        #4
        mikolaj, dzięki, zaraz poszukam

        Komentarz

        • QBA
          RS
          • 2004
          • 2646

          #5
          Tutaj też możesz podjechać.

          Komentarz

          • mikolaj
            Rider
            S_OCP Member
            • 2006
            • 366
            • Octavia II (1Z3)
            • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

            #6
            piori,

            Biznes blog, Blog o biznesie, business blog, Blog dla biznesu, Rady biznesowe, Porady biznesowe, Biznes rady, business rady, Blog firmowy, Firmowy blog, Blog dla firm, Blog o firmie, Blog SEO, Seo blog, Blog reklamowy, Blog marketingowy, Blog finansowy, Blog Plus, Blog, Plus Blog, blogplus.pl

            Komentarz

            • piori
              Ambiente
              • 2010
              • 116

              #7
              Dzięki panowie za podpowiedzi. Zrobiłem w końcu ten serwis, zeszło się trochę bo różne ważniejsze sprawy miałem. Ale ostatnio padł mi akumulator w motocyklu i musiałem kupić nowy, a że sprzedawca robi też klimatyzacje, to skorzystałem.
              Ak-Pol Kiełczewski Paweł, Modlińska 264a, Warszawa - jadąc od Legionowa kawałek za Selgrosem, trzeba zawrócić na następnych światłach i zjechać w drogę lokalną: http://goo.gl/maps/ppsV , oferują się też na allegro http://allegro.pl/listing/user.php/r...us_id=13899831
              W moim przypadku odzyskano tylko 340g czynnika więc klima miała prawo już niedomagać. Odessanie wszystkiego, test szczelności, uzupełnienie oleju i czynnika do 780g, ozonowanie - jako że czynnika sporo brakowało to impreza kosztowała mnie trochę więcej niż w ogłoszeniu - zapłaciłem 140zł. Myślałem, że będzie drożej
              Miła atmosfera, młode chłopaki, nie musiałem czekać, więc polecam. Warsztat ogólnomechaniczny, mają też wulkanizację (niestety nie robią geometrii), a sąsiedzi w tym samym budynku robią samochodowe instalacje gazowe (warsztat również polecany na forach), więc można za jednym zamachem załatwić kilka rzeczy.

              Komentarz

              • Agamek12
                RS
                S_OCP Member
                • 2006
                • 9935
                • Ford

                #8
                Zamieszczone przez piori
                Dzięki panowie za podpowiedzi. Zrobiłem w końcu ten serwis, zeszło się trochę bo różne ważniejsze sprawy miałem. Ale ostatnio padł mi akumulator w motocyklu i musiałem kupić nowy, a że sprzedawca robi też klimatyzacje, to skorzystałem.
                Ak-Pol Kiełczewski Paweł, Modlińska 264a, Warszawa - jadąc od Legionowa kawałek za Selgrosem, trzeba zawrócić na następnych światłach i zjechać w drogę lokalną: http://goo.gl/maps/ppsV , oferują się też na allegro http://allegro.pl/listing/user.php/r...us_id=13899831
                W moim przypadku odzyskano tylko 340g czynnika więc klima miała prawo już niedomagać. Odessanie wszystkiego, test szczelności, uzupełnienie oleju i czynnika do 780g, ozonowanie - jako że czynnika sporo brakowało to impreza kosztowała mnie trochę więcej niż w ogłoszeniu - zapłaciłem 140zł. Myślałem, że będzie drożej
                Miła atmosfera, młode chłopaki, nie musiałem czekać, więc polecam. Warsztat ogólnomechaniczny, mają też wulkanizację (niestety nie robią geometrii), a sąsiedzi w tym samym budynku robią samochodowe instalacje gazowe (warsztat również polecany na forach), więc można za jednym zamachem załatwić kilka rzeczy.
                Byłem tam dziś (zmieniałem olej i "heftnąłem" rysę w wydechu). Powiedzieli mi, że za ozonowanie i dobicie/wymianę czynnika w klimie (no bo mi wciąż działa OK) zapłaciłbym najwyżej 100zł.
                A co do MIGAZ-a: dziś grzebali przy OOOO S4 Avant :szeroki_usmiech - a za LPG LandiRenzo do mojej Tojtojki wzięliby 2.700-3.400zł - więc ceny w MIGAZ też przyzwoite.

                Aha: jadąc od Legionowa najlepiej skręcić na światłach w lewo w stronę SELGROS-a i jakieś 50m dalej w prawo wjeżdzając na teren stacji LPG i po wyjechaniu z niej znów w lewo na drogę równoległą do Modlińskiej
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz

                • rss
                  L&K
                  • 2009
                  • 1098

                  #9
                  Zamieszczone przez piori
                  Ak-Pol Kiełczewski Paweł, Modlińska 264a, Warszawa - jadąc od Legionowa kawałek za Selgrosem
                  czy to czasem nie jest czlowiek ktory handluje rowniez akumulatorami?
                  kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                  _________________________________________
                  Do sprzedania:
                  komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                  zaciski do hamulcow 280mm.

                  Komentarz

                  • Agamek12
                    RS
                    S_OCP Member
                    • 2006
                    • 9935
                    • Ford

                    #10
                    rss, tak, to on...
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz

                    • piori
                      Ambiente
                      • 2010
                      • 116

                      #11
                      rss, dokładnie, sam jeden kupiłem.
                      Zamieszczone przez piori
                      Ale ostatnio padł mi akumulator w motocyklu i musiałem kupić nowy, a że sprzedawca robi też klimatyzacje, to skorzystałem.
                      Poza tym w ofercie mają rozruszniki i alternatory. Link do ich oferty na allegro.

                      Komentarz

                      • rss
                        L&K
                        • 2009
                        • 1098

                        #12
                        w takim razie dobrze wiedziec ze polecacie go jako speca od klimatyzacji.
                        kupilem juz tam 3 akumulatory (do wszystkiego co sie rusza w domu i obejsciu)
                        i czlowiek jest naprawde przesympatyczny i rzeczowy.
                        przy okazji pomierzyl mi napiecia w Felicji, akumulatory ma swieze.
                        kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                        _________________________________________
                        Do sprzedania:
                        komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                        zaciski do hamulcow 280mm.

                        Komentarz

                        • nix
                          Classic
                          • 2012
                          • 12

                          #13
                          Również polecam ten warsztat oraz sklep.
                          Kupiłem u nich łącznie trzy akumulatory, we wtorek byłem na przeglądzie klimy.
                          Szybko, miło, profesjonalnie.
                          Sprawdzenie klimy, dobicie czynnika, ozonowanie=99zł

                          Komentarz

                          • picia136
                            Rider
                            • 2011
                            • 374

                            #14
                            Witam.
                            Czy możecie polecić jeszcze jakiś warsztat od klimy który w rozsądnych cenach sprawdzi szczelnośc dobile i ewentualnie ozonowanie? na białołęce
                            Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

                            Komentarz

                            Pracuję...